גלית אביבי - יועצת משכנתאות וכלכלת המשפחה

 

מצלצלים" הינה חברת ייעוץ משכנתאות המתמחה בהתאמת תיקי משכנתא לפי נתוניו של כל לקוח ולקוח. מומחי המשכנתאות שלנו, צוות מקצועי ומנוסה בעל ידע וניסיון עשירים, יתאימו לכם משכנתא ייחודית, אשר נבנית עבורכם באופן אישי, יבחן את הצרכים והיכולות שלכם, ימליץ על התמהיל המתאים ביותר, יפעל במהירות ובמקצועיות ויסייע לכם על מנת שתקבלו את המימון הנדרש.

כמו כן אנו מתמחים בניהול ויציאה ממשברים כלכליים. 

 

שמי גלית אביבי-בעלים ומנהלת העסק, ומלווה מאז 2010, משפחות ועסקים קטנים.

כמובן שמאז עזרתי למשפחות רבות ומגוונות: מעצמאיים שנקלעו לקשיים כלכליים, משפחות שלא סוגרות את החודש ועד למשפחות מלוות מחלקות רווחה. עם הנסיון למדתי שמעבר למשבר הכלכלי של אותן משפחות ובעלי עסקים, היה משבר רגשי קשה, ומה שמנע מהמשפחות והעסקים להתקדם היה חוסר היכולת שלהם להתמודד רגשית עם המצב. לכן שיכללתי והעשרתי את התוכן, ואף שיניתי את מהות העסק כולו, באופן בו הצלחתי לעזור גם ללקוחות שהיו ממש לקראת הליך פשיטת רגל.
 

אז אם גם אתם כבר מבינים את החשיבות של ליווי כלכלי, אני מזמינה אתכם להתקשר כבר עכשיו ולהתחיל את הצעד הראשון שלכם אתנו, לחיים בלי מינוס!

 

הכשרות:

בוגרת לימודי ניהול תקציב המשפחה ויעוץ הלוואות משכנתא בשיטת "אש לידור". ניהול משאבי אנוש , מיסים, חשבי שכר בכירים ודיני עבודה מורחב, מערך הביטוח הפנסיוני, סוגיות בביטוח לאומי מטעם "מכללת משלב", המכללה לחשבים ומנהלים.
אימון אישי מוכוון תוצאות- מכון מגיד מבית האוניברסיטה העברית.  NLP Practitioner NLP Master, NLP Trainer, מנטורים עסקיים "מכללת תוצאות".
סטודנטית לכלכלה ופסיכולוגיה

שלח

שדה חובה

תודה רבה!

הטופס נשלח בהצלחה.

 

שדה חובה

שדה חובה

המרכז לפיננסים בישראל 

בניין אמות פלטינום, אפעל 25, פתח תקווה

רמב"ם 37, באר שבע 8422074

טלפון: 03-7756555

פקס: 03-7756556

info@fc-israel.co.il

ימים א-ה בין השעות 09:00-17:00

  

בדיקת זכאותך בחינם!

03-7756555