מאמרים נוספים:

קורסי אימון בכלכלת המשפחה

 

"בזכות הליווי שלך יצאנו מחושך לאור, לא רק שנמנענו מפשיטת רגל, התחלנו עיסוקים חדשים שגם הגדילו את ההכנסה שלנו וגם הכניסו אור לחיינו. אנו אט אט מחסלים את כל החובות שלנו. כבר מהשיחה הראשונה אתך, ירדה לנו אבן מהלב, נתת לנו תקווה ותחושה שהכל בסדר, זה רק משבר שעובר...ובאמת כך היה"


כך אמרה לי אילנה, שליוויתי כשהייתה לפני פשיטת רגל ובחובות גדולים, היא ובעלה אבדו כל תקווה לאחר שגם יועצים כלכליים וגם הבנקים סגרו בפניהם דלתות.

 

 

 

 

מטרת הקורס , הנה ליצור נקודת מפנה בחייהם של המשתתפים, ולשבור את מעגל העוני, עבורם ועבור דור ההמשך.

  

בקורסים שלי מקבלים המשתתפים כלים מעשיים בשני תחומים עיקריים:

א. ניהול משברים כלכליים- כלים מעשיים לשיפור מצבם הכלכלי, כולל ידע נרחב בכל התחומים הקשורים בכלכלת המשפחה- ניהול תקציב, ביטוחים ופנסיה, מיסוי, תעסוקה, דיני עבודה, דיור ומשכנתאות, מימון והשקעות.(שלב ראשון- צמצום חובות וניהול תקציב נכון, שלב שני- ניהול סיכונים, כיצד נמנע מפשיטת רגל של המשפחה, ובשלב שלישי נתמקד בצמיחה כלכלית).

 

 ב. התמודדות עם משברים כלכליים - כלי אימון המסייעים להם בשיפור ההתנהלות האישית. (כלים להתמודדות עם מצבי לחץ נפשיים, תהליך אימון קבוצתי ממוקד כלכלת המשפחה, החל מטיפול בחסמים, בנית ארגז כלים אישי, ועד לבניית חזון ותכנית עבודה להשגת מטרות כלכליות.

 

המשתתפים מקבלים את כל המעטפת הנדרשת הן בתחום הכלכלי והן בתחום המנטלי, מיישמים כלים אלו, משפרים את מצבם הכלכלי, כל אחד בקצב עפ"י מצב כלכלי נתון.

 

גלית אביבי - אימון וייעוץ כלכלי

08-6594941

08-6594941

שלח

שדה חובה

תודה רבה!

הטופס נשלח בהצלחה.

 

שדה חובה

שדה חובה

"מצלצלים" 

רמב"ם 37, באר שבע

טלפון: 0584058475

פקס: 077-3183603

kesef@windowslive.com

שעות פעילות:

ימים א-ה בין השעות 09:00-17:00

צרו קשר